Doğa İçin Uç – Gönüllü Droneturk pilotları ile Türkiyenin Eşsiz Güzelliklerine Kuşbakışı Görünüm

Nasıl Başvurabilirim?

Gönüllü Doğa İçi Uç Pilotu … Aramıza Hoşgeldin

“Doğa İçin Uç” ve “Vatan İçin Uç” tüm hakları Droneturk grubuna ait olup, tamamen gönüllülük esaslı bir projedir.

Misyonumuz; camiaya sektörü sevdirmek, yabancı seyahat sitelerinde Türkiye’mizi tanıtmak, drone kullanıcıları ile arasında etkileşim kurmak ve kişilerin pilotajlığı, kural ve kaidelerinin gelişmesini ve eğitilmesini sağlamaktadır.

Öncelikle bir drone kullanıcısı iseniz, bu projede yer almanın ilk adımı bu linkten Droneturk grubumuza katılmanız olacaktır.

Facebook gurubumuz üzerinden gelişmeleri ve bilgilendirmeleri daha rahat erişebilmekte olacaksınız. Tabi çevrendeki diğer drone kullanıcılarını da bu topluluğa davet etmeyi unutmayınız

Yapılacak projenin detayları gurubumuzda mevcuttur. Her proje için maksimum 30 saniyelik ham ve mümkünse temiz planlar seçiyoruz. Unutmamalısın ki her proje de 150 kadar video tarafımıza ulaştırılmakta ve içlerinden EN İYİSİNİ seçmekteyiz.

Bizim için merkez iller yerine yeni şehirler ilgi alanımızdır. Bunun için farklı şehirlerden ulaşıyorsan, projede 1-0 öndesiniz

Videolarda kesinlikle isim kullanmamaya özen göstermelisiniz. 1080p görüntü kalitesine sahip ve mümkünse renk işlemesi yapılmamış ham görüntü olmalıdır

Video dosyasını ( Örnek : Rize-ayderyaylasi-mustafa-kacan.mp4 ) şeklinde;

Önce İl, sonra lokasyon, sonra ismini aralarda – işareti kullanarak adlandırmalısın. 3-4 dosya göndereceğin zaman da tek tek tüm dosyalarına bunu yapmalısınız

Genellikle wetransfer veya yandex disk üzerinden ulaştıracağınız bu videoyu info@droneturk.com.tr ye mail atmanız gerekmektedir.

Şartlar :

– Video gönderimi yapan kişi kesinlikle bu projeden her hangi bir maddi ve telif çıkarı gözetemez.
– Doğa için Uç projesinin tüm yasal hakları Droneturk gurubuna aittir. Video gönderimi yapan kişiler bu hakları peşinen kabul etmektedir.
– Videolarınızda standart büyüklüklerde mailde ulaştırdığınız şekilde isim soyisminiz geçmektedir.

Şimdiden keyifli paylaşımlar…

Ayrıca eğitim, bilgilendirme ve yardıma ihtiyacı olan tüm konularda sizlere yardımcı olabiliriz. Grubumuz şimdilik kapalı fakat facebook sayfamızdan gelişmelerimizi takip edebilirsiniz.

Gösterdiğiniz ilgiye şimdiden teşekkür ederiz …